TEL: +90 (312) 354 37 63 e-mail: [email protected]

TR EN DE

HİZMETLERİMİZ

FenixES Mühendislik

FenixES, kaliteden ödün vermeden çözüme en kısa yoldan ulaşmayı amaçlayan çözümleriyle verimli, bünyesinde barındırdığı isimlerle yetkin, doğaya ve çevreye verdiği önemle sağduyulu, aradığınız hizmet anlayışıyla problemlerinizde çözüm ortağınız.

SATIŞ VE SERVİS

Basınç Regülatörleri Satış ve Servisi

Firmamız, kendi bünyemizde imalatını yaptığımız laboratuvar ve saha test cihazlarının, ithal ettiğimiz yüksek basınç bağlantı ekipmanlarının ve çeşitli uygulamalara yönelik basınç regülatörlerinin satış, satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.

Bilgi-AL-buton

LABORATUVAR KURULUMU

Petrol ve Doğal Gaz Labaratuvarı

Firmamız, başta petrol ve doğal gaz olmak üzere ilgili tüm yan sektörlere sunduğu anahtar teslim komple laboratuvar kurulumu hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına, sorulabilecek bütün soruları daha kurulum aşamasında cevaplayarak, hizmet etmektedir.

Bilgi-AL-buton

MAKİNE – EKİPMAN TASARIMI VE İMALATI

Makine İmalatı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız makine ekipman tasarım ve imalatları ile sektördeki problemlerin çözülmesine yardım etmekteyiz.


Bilgi-AL-buton

EĞİTİME DESTEK

Mühendislik Eğitimi

Gençlerimizin ülke geleceğinde kilit rol oynadığını biliyoruz. Bunun için FenixES olarak öğrencilerimizin okul projelerine destek oluyor, onların akademik gelişimlerinde yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Bilgi-AL-buton