TEL: +90 (312) 354 37 63 e-mail: [email protected]

TR EN DE

BÖLÜMLERİMİZ

FenixES Mühendislik

TASARIM

FenixES, bünyesinde barındırdığı tasarım mühendisleri ile laboratuvar cihazları, makine ekipman yedek parçaları, cihaz şasileri, çimento kalıpları, basınçlı hücreler ve reaktörler gibi birçok farklı ürünün tasarımını yapmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen tasarım hizmetimiz ile tasarımın tamamlanmasından imalata kadar pek çok farklı hizmeti verme kabiliyeti olan FenixES Mühendislik, müşterilerine çözüm odaklı tasarımlar sunarken aynı zamanda hammadde seçimi, üretim planlaması ve kalite kontrol gibi konularda da destek hizmeti verebilmektedir.

Basınçlı Hücreler - Analiz Cihazları tasarımı

AR-GE

Ar-Ge bölümümüzün uzman kadrosu, edindiği bilgi birikimini sürekli arttırmayı büyük bir sorumluluk kabul ederek, sektörüne yenilikçi bir vizyon getirmeyi görev edinmiştir. Elverdiğince yerli kaynakları kullanarak ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler tasarlamasının yanı sıra, var olan ürünlerin iyileştirilmesi için çalışmalar da yürütür. Bunlara ek olarak, ürün kalite ve standartlarının yükseltilmesi, maliyet düşürücü yeniliklerin ürünlere adapte edilmesi de departmanımızın ana stratejisini belirlemektedir. Ar-Ge birimimiz, “5 yılda 10 patent” sloganıyla emin adımlarla yürüdüğü bu yolda, yerlileştirme çalışmalarına büyük önem vermektedir. Ortaya konan her yeni üründe, “Daha düşük maliyetlerle teknik olarak nasıl daha ileriye götürebiliriz?” sorusunun cevapları aranmaktadır.

İMALAT & MONTAJ

Firmamız, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarımını yaptığı ürünlerin imalatı ve montajı için gerekli hizmetleri de vermektedir. Kendi bünyesinde yaptığı işlerin yanı sıra, iş ortakları sayesinde müşterilerine talaşlı imalat hizmetleri de sunan FenixES, birçok farklı iş kolundan firmayla imzaladığı alt yüklenici sözleşmeleri sayesinde anahtar teslim kurulumlar da yapabilmektedir. ISO Kalite standartlarında imal edilen ürünlerin izlenebilirliğini sağlayabilen FenixES, çizimden imalata – imalattan kalite kontrole kadar ürünler ile ilgili tüm detayları ve yapılan gözlemleri müşterilerine sunmaktadır.